Home / Ripple Haberleri / Ripple Avukatı En Büyük Korkusunu Açıkladı

Ripple Avukatı En Büyük Korkusunu Açıkladı

Ripple Haberleri – Ripple’nin Avukatı En Büyük Korkusunu Açıkladı! Konu ile İlgili Detaylar Haberin Devamında…

UYARI: Bu sitede gördüğünüz veya göreceğiniz hiçbir bilgi, haber ya da duyuru, yatırım tavsiyesi değildir!

Ripple’nin (XRP) Avukatı John Deaton, kendisini Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) karşı dava açmaya iten büyük korkuyu açıkladı. İşte haberin detayları…

Ripple’nin avukatı en büyük korkusunu açıkladı!

Avukat John Deaton’a göre, SEC ve Ripple arasında bir süredir devam eden davadan sorumlu Yargıcın, XRP menkul kıymetini ilan ettikten sonra Adil Bildirim Savunması kurallarına ilişkin olduğu bir senaryoda, XRP yatırımcıları mağdur olacak. Avukat John Deaton, böyle bir senaryoya dayanarak SEC’e dava açmak zorunda kaldığını da sözlerine ekledi. John Deaton, Büyük olasılıkla şimdi olmayacak fakat SEC’in kazandığı, Ripple’nin fazla ödeme yapmak zorunda olmadığı bir senaryo vardı. Yargıç, XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu olduğunu söyleyebilir ama Ripple adil bir bildirim almadığı için ödeme yapmak zorunda değildir. Bu durumda XRP sahipleri vidalanır. SEC’e dava açmamın bir sebebi de bu korkuydu, dedi.

Crypto Law kurucusu, Fair Notice Defense’nin böyle bir senaryoda Ripple için bir sigorta poliçesi görevi göreceğini ekledi. Popüler blok zincir şirketi “güvenlik” davasını kaybederse hareket devreye girecek. Öte yandan Avukat Deaton, mahkemenin XRP güvenliğini beyan etmesi ve Ripple’nin Adil Bildirim almadığına hükmetmesi durumunda ABD merkezli hiçbir borsanın kripto para birimini yeniden listelemeyeceğini söyledi. Böyle talihsiz bir olay olursa Amerika Birleşik Devletleri merkezli XRP sahiplerinin token’i satmak için alternatif yollar kullanacağından korkuyor. Avukat John Deaton, Birincisi, olacağını söylemiyorum, olacağına inanmıyorum, olmayacağını tahmin ediyorum fakat bu senaryoda, Ripple ile menkul kıymet olarak kabul edilen bir token’iniz olur ama size Ripple’de sıfır hak verir. Hiçbir borsa yeniden listelenmez, satmak için bir bayi komisyoncusu olmak zorunda değildir, dedi.

Ünlü Avukat John Deaton, XRP yatırımcılarının haklarını korumak için uğraşıyor!

John Deaton’un, Ripple sahiplerinin Ripple davasındaki çıkarlarını korumak için SEC ile yasal bir savaşa girdiğini belirtmekte fayda var. Avukat Deaton, ağustos ayında yayınladığı bir tweet’te, SEC’in ücretleri Ripple ile sınırlamak yerine ikincil piyasa satışları da dahil olmak üzere tüm XRP’leri menkul kıymetler olarak markalaşmaya karar vermesi nedeniyle XRP sahiplerinin 15 milyar dolar kaybettiğini iddia etti. Bu, Coinbase ve Kraken dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri merkezli pek çok kripto para borsasının XRP’yi listeden çıkarmasına ve token’in fiyatına baskı yapmasına neden oldu.

About iga

Check Also

Simpson Ailesinin Kehaneti Tutacak mı

Ripple Haberleri – Kehanetleriyle sık sık gündeme gelen meşhur çizgi dizi Simpsonlar’ın Ripple (XRP) hakkındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.