Home / Ripple Haberleri / Ripple SEC Davasında Öne Geçti

Ripple SEC Davasında Öne Geçti

Ripple Haberleri – Ripple (XRP), SEC Davasında Öne Geçmiş Durumda! Konuyla İlgili Detaylar, Haberin Devamında…

XRP davası sürerken Ripple, SEC’in Daubert önergelerine karşı çıkmamasının neticesinde davadaki talebinde haklı bulundu.

 

James K. Filan tarafından aktarılan bilgilere göre SEC, Daubert’in önergelerinde, Ripple’nin taraf olmayanlar ile belirli Ripple çalışanlarının kimliklerini ve bir Ripple çalışanı için kişisel finansal bilgilerini korumasına itiraz etmedi.

Ripple’nin Davadaki Talebine SEC’den İtiraz Gelmedi

Uzun süredir gündemde olan Ripple ve SEC tarafları arasında geçen XRP davasında yeni gelişmeler yaşandı. Yaşanan bir gelişme, Ripple’nin elini davada az da olsa güçlendirdi. Gelişmeler James K. Filan tarafından sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden duyuruldu.

James K. Filan yaptığı açıklamada, Daubert hareketlerinde de belirtilen Ripple’nin çalışanları ve iş ortakları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların kimliklerinin korunması isteğine SEC’in itiraz etmediğini belirtti.

Yargıç Torres‘e Ripple‘nin gizlilik talepleri üzerine gönderilen bir cevapta, SEC şunları aktardı: SEC, sanıkların Daubert önergelerine karşı çıkmamaktadır. SEC, bunu yaparken; özet karar brifingine dair uygun bir biçimde gizliliğin sağlanması gerektiğini kabul etmemekte olup özet karar için benzer taleplere karşı çıkma hakkını saklı tutmaktadır.

 

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.