Home / Ripple Haberleri / Balinalar Ripple Biriktirmeye Devam Ediyor

Balinalar Ripple Biriktirmeye Devam Ediyor

Ripple Haberleri – Balinalar Ripple Biriktirmeye Devam Ediyorlar! Detaylar İçin Haberi Okumaya Devam Edin…

UYARI: Bu sitede gördüğünüz veya göreceğiniz hiçbir bilgi, haber ya da duyuru, yatırım tavsiyesi değildir!

Ripple’nin token’i olan XRP, geçtiğimiz günlerde balinalar arasında en sevilen kriptolardan biri olarak ortaya çıktı. Veriler, balina birikiminin 24 saatlik ticaret hacminde büyük bir artışa yol açtığına işaret ediyor.

Balina 73 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) satın aldı

Ripple (XRP), bir davada ABD SEC tarafından doğası gereği “menkul kıymet olduğu” iddiasıyla manşetlerde yer aldı. Bu arada, kripto balinaları cüzdanlarına hala daha fazla token eklemeye devam ediyor. Whale Alert, balina cüzdanları tarafından birden fazla işlemde 73 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) satın alındığını bildirdi.

Veri izleyiciye göre, bir balina tek bir işlemde 40,1 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) ekledi. Bu, son günlerde kaydedilen en büyük işlem. Bununla birlikte, başka bir balina yaklaşık 20,7 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) biriktirdi.

Ancak bu balina hareketi, Ripple (XRP) fiyatının son 24 saat içinde yaklaşık %2 artmasına yardımcı oldu. Ripple token’in 24 saatlik işlem hacmi yüzde otuzdan fazla artarak 1,02 milyar dolara ulaştı.

Bu arada, bazı balinalar cüzdanlarından yaklaşık 33.9 milyon dolar değerinde Ripple (XRP) token’ini borsaya aktardı. Bu hareket, sahiplerinin fiyat arttığında token’lerini satmaya istekli olduklarına işaret ediyor.

Ağustos ayı Ripple için pozitif sinyal gönderdi

Alınan bilgiye göre uzmanlar, Ripple’nin (XRP) kripto token’leri arasında daha iyi NVT çizelgelerine sahip olduğunu öne sürüyor. Dolaşımının mayıs ayı içerisinde, ağda anında arttığından bahsediyor. Bununla beraber, küresel kripto pazarının hızlı çöküşü nedeniyle dolaşım haziran ayında düştü.

Uzmanlar, ağustos ayının Ripple (XRP) token’i için yükseliş ya da yarı yükseliş NVT ayrışmasını ortaya çıkaracak ay olarak göründüğünü ekliyor. Bununla beraber, grafik dört ayı yeşil olarak gösteriyor ve bu token için pozitif bir işaret.

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.