Home / Ripple Haberleri / Başkan Ripple Merkezini Ziyaret Etti

Başkan Ripple Merkezini Ziyaret Etti

Ripple Haberleri – Japonya’nın Fukuoka Eyaletinin Belediye Başkanı Ripple Merkezini Ziyaret Etti! Detaylar Haberin Devamında…

 

Japonya’nın Fukuoka eyaletinin belediye başkanlığını yapan Soichiro Takashima, Ripple’nin genel merkezini ziyaret etti.

Ripple’nin Kurumsal Strateji ve Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emi Yoshikawa, Fakuoka eyaletinin belediye başkanı ve ekibiyle Ripplenin merkezinde bir toplantı yaptığını bildirdi.

Yaklaşık 6 senedir Ripple çalışanı olan Emi Yoshikawa, Twitter isimli sosyal ağ üzerinden Fukuoka belediye başkanı Soichiro Takashima ve ekibinin Ripple’nin San Francisco’daki merkezini ziyaret ettiğini duyurdu.

Ripple çalışanı Emi Yoshikawa, Belediye Başkanı Soichiro Takashima ve ekibinin; Ripple’nin genel merkezini ziyaret ettiğine dair attığı tweet’te; Fukuoka Belediye Başkanı Soichiro Takashima ve ekibini Ripple HQ’da karşıladıklarını kaydederken, Japonya’daki Web3 girişimlerinde Fukuoka’nın lider bir şehir olduğunu vurguladı. Ayrıca Ripple çalışanı Emi Yoshikawa, Fukuoka şehri için büyük ümitleri olduğunu da belirtti.

Ripple, geçtiğimiz aylarda Emi Yoshikawa’nın niteliklerine ve deneyimlerine övgüde bulunarak; 2021 yılının Aralık ayında Emi Yoshikawa’nın, blok zincir alanındaki ortak deneyimlerini tartışmak üzere kadınlardan oluşan bir grupla beraber Forbes Japan’da yer aldığını ifade etmişti. Ripple’nin Emi Yoshikawa’ya olan güveni, Japonya ile yapılacak yeni iş birliklerine önayak olabilir.

 

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.