Home / Ripple Haberleri / Ripple İçin Yükseliş Mümkün mü

Ripple İçin Yükseliş Mümkün mü

Ripple Haberleri – Ripple İçin Yükseliş Mümkün mü? İşte, Ripple’nin (XRP) Geleceği! Detaylar Haberin Devamında…

Ülkemizde pek çok yatırımcısı bulunan XRP için uzun süredir uykuda diyebiliriz. İçerisinde bulunduğu bölgeden çıkıp çıkamayacağı ise hala netleşmiş değil.

Güçlü bir direnç seviyesi, Ripple’yi iki aydan fazla bir alan içerisine hapsetti ve bu süre zarfında fiyatın 0,30 ila 0,39 dolar arasında hareket etmesine sebep oldu. Görünen o ki; yükseliş trendinin devamı, söz konusu engelin kaldırılmasına bağlı olabilir ancak yatırımcılar, boğalar için yeterli momentum olup olmadığından emin olamıyorlar.

Görünen o ki Ripple (XRP), bu diplerden kurtulup daha da yukarılara çıkmak için gerekli olan güce sahip değilmiş gibi görünüyor.

Ripple (XRP), sadece iki gün önce 100 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkma başarısını gösterdi. Netice olarak; fiyat 0,39 – 0,42 aralığındaki direnç bölgesine tekrar dokundu. Bu sebeple boğalar, fiyatı belirtilen bölgenin üzerine çıkarabilirse XRP’nin (Ripple) 200 günlük hareketli ortalamayı hedeflemesi beklenilebilir.

Bir düşüş senaryosunda Ripple (XRP), kilit direnci kıramayabilir ve yeniden test etmek için 0,33 dolarda bulunan desteğe dönüş yapabilir. Bu seviyenin altında bir kapanış, yukarıda sözü edilen yükseliş yapısını geçersiz kılabilir.

Ripple (XRP) için önemli sayılabilecek noktalar ise şu şekilde görülüyor:

Ripple’nin Temel Destek Seviyeleri: 0,33 ve 0,30 dolar

Ripple’nin Temel Direnç Seviyeleri: 0,42 ve 0,47 dolar

Ripple’nin Günlük Hareketli Ortalamaları: MA20: 0,37 dolar, MA50: 0,35 dolar , MA100: 0,37 dolar ,MA200: 0,56 dolar

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.