Home / Ripple Haberleri / Ripple Hiç Beklenmedik Bir Hamle Yaptı

Ripple Hiç Beklenmedik Bir Hamle Yaptı

Ripple Haberleri – Ripple’den (XRP) Hiç Beklenmedik Bir Hamle Geldi: Ripple (XRP), Celsius’u Satın mı Alacak?

UYARI: Bu sitede gördüğünüz ya da göreceğiniz hiçbir bilgi, haber veya duyuru, yatırım tavsiyesi değildir!

Bir Ripple (XRP) sözcüsünün geçen hafta erken saatlerde Reuters’e yapmış olduğu açıklamaya göre, merkezi San Francisco olan kripto para şirketi Ripple Labs Inc., iflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network’ün varlıklarını satın almakla ilgilendiğini ifade etti.

Ripple (XRP), Piyasadaki Gerilemeye Rağmen Büyüme Göstermeye Devam Ediyor

Ripple sözcüsü ayrıca, Ripple’ın piyasadaki gerileme sürecinde “katlanarak büyümeye” devam ederken “şirketi stratejik olarak ölçeklendirmek için aktif olarak satın alma ve birleşme fırsatları aradığını” belirtti fakat Ripple sözcüsü, Ripple’nin Celsius Network’ü direkt olarak satın alıp almayacağı hususunda yorum yapmadı.

Ripple ödeme ağının sahibi olan ve XRP ledger’ini elinde tutan Ripple Labs, bir zamanlar 25 milyar dolarlık varlığıyla kripto sektörünün en büyük kredi verenlerinden biri olan Celsius Network’ü satın almak isteyen son şirket oldu. Celsius’un rakibi Nexo da geçtiğimiz haziran ayında benzer bir girişimde bulunmuştu. FTX de bir dönem, söz konusu girişimin içindeydi.

Ripple konu ile alakalı hemen yorum yapmadı.

Ripple-SEC Davasında Yeni Bir Gelişme: Mahkemeye dava hakkında yeni bir talep sunuldu!

Ripple, şu anda Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı bir davayla mücadele ediyor. Düzenleyici kurumun iddiasına göre; Ripple’nin XRP satışı, federal menkul kıymetler yasasını ihlal etti.

XRP dağıtıcısı Ripple şirketi, SEC ile arasındaki mücadelede son günlerde sıcak gelişmeler yaşıyor. SEC, eski çalışanı Hinman’ın Ethereum’un menkul kıymet olmadığına dair açıklamalarını içeren elektronik postalarını mahkemeye sunmak istemiyor.

Ripple (XRP) şirketi kısa bir süre önce mahkemeye SEC hakkında istenen belgeleri sunması için başvuruda bulunmuştu.

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.