Home / Ripple Haberleri / Yarım Milyar XRP Taşındı

Yarım Milyar XRP Taşındı

Ripple Haberleri – Ripple ve Üst Düzey Platformlar Tarafından Yarım Milyardan (500 Milyon) Fazla XRP Taşındı!

UYARI: Bu sitede okuduğunuz ve okuyacağınız hiçbir bilgi, haber veya paylaşım, yatırım tavsiyesi değildir! Yaşayabileceğiniz maddi kayıplardan veya uğrayabileceğiniz zararlardan ripplehaberleri.com hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Cüzdanlar arasında gerçekleşen büyük kripto işlemlerini takip eden Whale Alert isimli kripto hizmetinden alınan bilgilere göre, büyük miktarlarda (yarım milyarın üzerinde) XRP, piyasa içerisinde hareket etmeye devam ediyor.

Bu defa yarım milyardan (500 milyon) fazla XRP, gönderen taraflar arasında Ripple aracılığı ile taşındı.

Whale Alert isimli kripto hizmeti, Ripple bağlantısı bulunan ve 30 milyondan 200 milyona kadar XRP taşıyan, ardışık halde birkaç işlem tespit etti. Söz konusu transferler son 24 saat içerisinde gerçekleştirildi. XRP odaklı Bithomp isimli platformdan elde edilen veriler, fintech devi olan Ripple’nin Meksika merkezli kripto unicorn’u Bitso’ya 30.000.000 (otuz milyon) XRP gönderdiğini gösteriyor. Bu borsa, Latin Amerika pazarındaki en büyük borsa olma özelliği taşımakta ve 2019 yılının sonbaharında Ripple’den açıklanmayan bir yatırım aldığı bilinmekte. O zamandan bugüne, Ripple’nin Talep Üzerine Likidite (ODL) hizmetine destek veren likidite koridoru olmuş durumda. Yukarıda bahsi geçen transferler arasında en büyük miktar, dahili olarak Güney Koreli Bithumb borsası tarafından taşındı ve tam tamına iki yüz milyon (200.000.000) XRP! İkinci en büyük XRP miktarı olan 134.750.000 (yüz otuz dört milyon yedi yüz elli bin) XRP ise Binance borsası tarafından Bittrex’e kaydırıldı.

Finansal kurumlar için saklama hizmetleri de sağlamakta olan Ripple ve büyük kripto borsası olan BitGo, Avrupa Birliği (AB) merkezli Bitstamp borsasına toplam 40.000.000 (kırk milyon) XRP gönderdi. Whale Alert isimli kripto hizmetinin resmi hesabının attığı tweet’lere göre; son birkaç gün içinde yüz milyondan (100.000.000) fazla XRP taşındığı için XRP işlem etkinliği epey yüksekti.

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.