Home / Ripple Haberleri / Ripple Önemli Bir Adım Daha Attı

Ripple Önemli Bir Adım Daha Attı

Ripple Haberleri – Ripple’den Önemli Adım: Merkezi Singapur Olan Lider Dijital Ödeme Sağlayıcı ile Ortaklık!

Blokzincir şirketi olan Ripple (XRP) ile Singapur’un en önemli dijital ödeme sağlayıcılarından biri olma unvanını taşıyan FOMO Pay arasında ortaklık için imzalar atıldı. 

Ripple (XRP), 25 Temmuz 2022 Pazartesi günü yapmış olduğu açıklamada merkezi Singapur olan lider dijital ödeme sağlayıcısı FOMO Pay ile ortaklık kurduğunu ilan etti. Sağlanan anlaşma sayesinde, FOMO Pay‘ın; Ripple’nin hazine ödemeleri için likidite çözümü durumunda olan On-Demand Liquidity (ODL) teknolojisine entegrasyonu gerçekleşecek.

Uluslararası ödemeler için gerçekleşmesi birkaç günü bulabilen klasik ödeme sistemlerini kullanmakta olan FOMO Pay, yapılan anlaşma sayesinde ODL (On-Demand Liquidity) teknolojisinden yararlanabilecek ve bu imkanın neticesinde ihtiyaç duyduğu euro ve dolar likiditesine aralıksız bir erişim sağlama imkanı bulacak.

FOMO Pay CEO’su olan Louis Liu, Ripple (XRP) ile yapılan anlaşma sayesinde şirketin artık daha hızlı, daha uygun fiyatlı ve daha kaliteli içerik sunabileceğini söyledi ve bu hizmeti; özellikle euro ve dolar bazında müşterilerine sunmak ve Ripple (XRP) ile ortaklık kurmaktan büyük bir heyecan duyduklarını, hizmetlerin daha da ileriye taşınacağını belirtti.

Ripple‘nin (XRP) Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü unvanını taşımakta olan Brooks Entwistle, konu ile alakalı yapmış olduğu açıklamada Asya-Pasifik bölgesinin kullanmakta olduğu verimsiz ve müşterileri zor durumlara düşüren ödeme sistemlerini bir fırsat olarak değerlendirdiklerini ifade etti.

Ripple’nin (XRP) geliştirmiş olduğu ODL (On-Demand Liquidity) teknolojisi geçtiğimiz yıl hızlı bir büyüme göstererek RippleNet ağında bulunan bütün işlemlerin dörtte birini oluşturmuştu.

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.