Home / Ripple Haberleri / Ripple ve Ducati NFT İş Birliği Yaptı

Ripple ve Ducati NFT İş Birliği Yaptı

Ripple Haberleri – İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, NFT koleksiyonu için Ripple ile iş birliği yaptı! Haberin detayları yazımızda…

NFT (Non-Fungible Token) sektörünün seri bir şekilde gelişim göstermesiyle birlikte bu alandaki iş birliği oranlarında da yükseliş gösteriyor. İtalyan motosiklet üreticisi Ducati, NFT (Non-Fungible Token) PRO ve Ripple ile iş birliği gerçekleştirdiklerini duyurdu.
İtalyan motosiklet üreticisi olan Ducati markası, kendi topluluğu olan Ducatisti ile markasının tanınırlığını yükseltmeyi hedefleyerek bir NFT (Non-Fungible Token) koleksiyonu çıkaracağını duyurdu. Ducati, bu koleksiyonu çıkarabilmek amacıyla NFT PRO ve Ripple ile iş birliği sağladı. Ducati markasının yeni çıkaracağı NFT’leri (Non-Fungible Token) için Ripple ağının kullanılacağı belirtildi.Ducati markasının CEO’su Claudio Domenicali, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

WEB 3.0’a girmeyi, onlara sunulan hizmetlerin sayısını daha da arttırmak suretiyle Ducatisti topluluğuna yaklaşmanın başka bir yöntemi olarak gördüklerini belirtti. Bunun yanında, NFT (Non-Fungible Token) meraklısı insanlardan meydana gelen yeni bir topluluk ile tanışmanın, markayı tanıtmak için bir fırsat temsil ettiğini, onlara Ducati tarzı eşsiz deneyimler yaşama ve markanın yeni haline özel olarak geliştirecekleri dijital varlıkları toplama fırsatı verdiğini ifade etti.

Ripple, daha önce de otomobil şirketi Lotus Cars ile NFT (Non-Fungible Token) ortaklığı kurmuştu. Haberin detayları bu yazımızda: Ripple ve Otomotiv Şirketi Lotus Cars NFT İş Birliği Yaptı!

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.