Home / Ripple Haberleri / Ripple ve Otomotiv Şirketi Lotus Cars NFT İş Birliği Yaptı!

Ripple ve Otomotiv Şirketi Lotus Cars NFT İş Birliği Yaptı!

Ripple Haberleri – Ripple ve Otomotiv Şirketi Lotus Cars NFT İş Birliği Yaptı! Ayrıca Ripple, Metaverse’ye de Giriyor!

İngiliz otomotiv şirketi Lotus Cars, NFT dünyasına girme planlarını açıkladı.

 

İngiliz otomotiv şirketi Lotus Cars, NFT dünyasına girme planlarını açıkladı. Lotus, Ripple ile ilk NFT koleksiyonunda iş birliği yapacak.

Lotus NFT’leri, XRPL’de piyasaya sürülecek ve yaratıcıların ve koleksiyonerlerin bir araya gelip Lotus arabalarını yepyeni bir şekilde deneyimlemelerine fırsat tanıyacak.

Nisan ayında, Michael Jordan’ın grafik otobiyografisi For the Love of the Game’nin yayıncısı Rare Air Media, NFT pazarına girişini duyurdu. Rare Air Media şirketi, eski NBA oyuncusu Michael Jordan’ın hayatına adanmış benzersiz bir dijital varlık koleksiyonu içeren NFT’leri XRPL’de başlatacağının açıklamasını yaptı.

Ripple, Metaverse’ye de Giriyor!

Daha önce de ifade edildiği üzere, Ripple ve FLUF World, merkezi olmayan bir blok zinciri ağı olan The Root Network aracılığı ile “The Open Metaverse”yi gerçeğe dönüştürmek için ortaklıklarını duyurdu. Root Network’ün çok tokenli gas ekonomisi, NFT işlevselliği için standart oluşturacak ve XRP’yi işlem etkinliği için varsayılan dijital varlık olarak kullanacak olan XRPL’ye büyük ölçüde güvenecek.

 

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.