Home / Ripple Haberleri / Ripple Haberleri Jed McCalebin 114 Milyon XRPsi Kaldı

Ripple Haberleri Jed McCalebin 114 Milyon XRPsi Kaldı

Ripple Haberleri – Ripple Kurucu Ortağı ve Eski CTO Jed McCaleb’in 114 Milyon XRP’si Kaldı! Bakiyesi Giderek Azalıyor!

Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izleyen web sitesi Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’nun cüzdanında artık 114 milyondan az XRP kaldı. McCaleb’in XRP bakiyesi giderek azalıyor!

 

Jed McCaleb’in XRP bakiyesini izleyen web sitesi Jed Balance tarafından sağlanan verilere göre, Ripple kurucu ortağı ve eski CTO’nun cüzdanında artık 114 milyondan az XRP kaldı. McCaleb’in XRP bakiyesi giderek azalıyor!

Bilindiği üzere Jed McCaleb, 2011’de Ripple üzerinde çalışmaya başladı ve 2013’te Ripple piyasaya çıktığında şirketin kurucu ekibinin bir üyesiydi. OpenCoin’i yaratma ve başlatma çalışmaları için kendisine 8 milyar XRP token’ı verildi. McCaleb daha sonra Ripple’ı 2014’te Stellar’a (XLM) odaklanmak için bıraktı. Jed McCaleb geçmişte aldığı fonları belirli bir programa göre satmayı planladığını belirtmişti. O zamandan beri ara sıra XRP satıyor.

Eski Ripple CTO’su Jed McCaleb’in bakiyesini izleyen web sitesine göre, Jed McCaleb’in şu anda cüzdanında 110.871.334 XRP kaldı.

Bu miktarı ne kadar hızlı sattığına bağlı olmakla birlikte yaklaşık olarak 28, 26 veya 30 gün içinde tükenmesi bekleniyor. İlk seçenek her hafta 3.718.395 XRP satmasını gerektiriyor, ikincisi her ay ortalama 4.033.827 XRP satmasını gerektiriyor ve üçüncü seçenek ise Jed McCaleb’in her üç ayda bir ortalama 3.523.447 XRP satması şartı ile mümkün.

Bununla birlikte, web sitesi sadece mevcut bakiyeyi gösteriyor ve Ripple’nin eski CTO’ya hala ne kadar borçlu olduğu hesaba katılmamış durumda.

 

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.