Home / Ripple Haberleri / Son Dakika Ripple Haberleri

Son Dakika Ripple Haberleri

Son Dakika Ripple Haberleri – Ripple durdurulamıyor

Kripto para borsasının en büyük altcoin’lerinden biri olan Ripple yani nam-ı diğer XRP sonunda beklenen patlamayı yaptı. Konu ile ilgili tüm detayların yer aldığı yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

2021 yılı itibari ile birlikte popülerlik oranı inanılmaz derecede artan kripto paralar, şu sıralar sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın da gündemini meşgul etmekteler. Hatta Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde kripto paralarla ilişkili davalar da tüm hızıyla devam ediyor.

Bilindiği üzere kısa bir süre önce SEC, Ripple’ye karşı bir dava açmıştı. Ripple’nin kripto para birimi XRP ile çeşitli ödemeler yaptığı ve yapılan bu ödemelerin yasalara aykırı olduğu iddia edilmişti.

Hali hazırda devam eden Ripple davasında oklar XRP’den yana çevrilmiş durumda. Bu da uzun bir süredir baskılanan XRP’nin sonunda beklenen patlamayı yapmasına neden oldu.

XRP yani diğer adıyla Ripple uzun bir süredir pek çok kişinin patlama yapmasını beklediği kripto paraların başında geliyordu. Fakat beklenen patlama şimdiye kadar gerçekleşmemişti. Yaşanan dava süreciyle birlikte gelinen nokta, Ripple’nin lehine oldu.

Geçtiğimiz gece Ripple’ın kripto para birimi XRP neredeyse 1,5 dolara kadar yükseliş gösterdi. Uzmanlar XRP’nin bazı noktalarda dirençli durabilirse 2 dolar seviyesine kadar yükseleceğini söylüyor.

Çok değil daha birkaç ay öncesine kadar XRP, 0,3 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Böylece bu fiyatlardan XRP toplayanlar parasını 5’e katlamış oldular. Bu arada dip not olarak belirtmekte fayda var; Bu içerik bilgi verme amaçlı olup asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Yukarıda okumuş olduğunuz Ripple haberine benzer Son Dakika Ripple Haberleri güncel olarak bu sitede sizleri bekliyor olacak. Takipte kalın.

About iga

Check Also

Kripto Paraların Geleceği Buna Bağlı

Ripple Haberleri – Ripple’nin (XRP) genel danışmanı diyor ki: Kripto paraların geleceği buna bağlı! Detaylar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.